Info

Užsakymas

Patikusį gaminį galite užsisakyti el. paštu info@lewoo.lt

Kai kuriuos mūsų gaminius galite apžiūrėti ir įsigyti Domininkonų g. 14, Vilniuje (Galerijos patalpose).

Jei Jūsų pageidaujamas modelis yra pagamintas, jį išsiųsime per 2 d.d. nuo apmokėjimo. Tolimesni siuntimo terminai priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo (2-5 d.d.). Kitu atveju gamybos terminas 2-3 sav.

Rankinių modeliai, jų išmatavimai ir dizaino elementai nėra keičiami. Pageidaujant galimos minimalios individualios korekcijos, jas suderinus el. paštu info@lewoo.lt. Šiuo atveju gamybos terminas 3-4 sav.

Atsiėmimas – pristatymas

Jei Jūsų pageidaujamas modelis yra pagamintas, jį išsiųsime per 2 d.d. nuo apmokėjimo. Tolimesni siuntimo terminai priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo (2-5 d.d.). Kitu atveju gamybos terminas 2-3 sav.

Rankinių siuntimas

– Registruotas pašto siuntinys. Pristatymo kaina: 1,5-5 €, priklausomai nuo pasirinktos rankinės dydžio.

– LP Express paštomatai. Pristatymo kaina: 2,5-7 €.

– Kurjeris. Pristatymo kaina: 5-10 €.

Keitimas ir grąžinimas

Rankinių kokybę prašome tikrinti atsiėmimo metu. Jei gaminys neatitinka lūkesčių, galite jį grąžinti. Apie pageidavimą grąžinti ar keisti gaminį prašome informuoti el. p. info@lewoo.lt tą pačią dieną, kai jį gaunate. Nepranešus apie šį pageidavimą laiku, grąžinimas ar keitimas negalimas ir pretenzijos nepriimamos. Susitarus, grąžinimo terminas – 7 dienos. Grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas; prieš tai sumokėti siuntimo mokesčiai nėra grąžinami. Grąžinimo atveju pinigai į pirkėjo sąskaitą pervedami per 5 d.d.

Grąžinti galima tik gaminį, kuris nebuvo naudotas, nėra praradęs prekinės išvaizdos ir nepažeistas transportavimo metu. Gaminiai su individuliais pakeitimais negali būti grąžinami, nebent, Jūsų manymu, yra kokybės trūkumų.

Pirkėjo atsakomybė yra nurodyti teisingą adresą, kuriuo prekė turi būti išsiųsta. Pirkėjui klaidingai nurodžius siuntimo adresą, „lewoo“ atsakomybės už siuntinio pristatymą neprisiima.

Naudojamos medžiagos

Kūrybiški raštai atgyja ant natūralios odos, kuri yra galutinai apdirbta ir turi matiniu laku padengtą paviršių. Dėl to ši oda yra atsparesnė įbrėžimams, dėvėjimuisi ir drėgmei nei šio apdirbimo neturinčios odos. Gaminių ilgaamžiškumą garantuos nuolatinė tinkama odos priežiūra.

Savitumo „lewoo“ gaminiams suteikia odos kombinavimas su natūralios vilnos veltiniu. Mūsų naudojamas tvirtai gamykliniu būdu suveltas veltinis yra atsparesnis drėgmei nei sintetiniai pakaitalai. Taip pat pasižymi atsparumu trinčiai su kitais paviršiais, todėl nepraranda prekinės išvaizdos net ir ilgai dėvint.

Prekybos vietos

Galerija „Domininkonų 14“ – Domininkonų g. 14, Vilnius (Darbo laiką tikrinti čia).

Rekvizitai

MB „Atgiję raštai“

Įm. k. 304112188

Sąskaitos nr. LT437300010144793704

Bankas SWEDBANK