Apie

lewoo - odos ir vilnos dizainas

LEWOO – LEATHER & WOOL CRAFTS

 

„lewoo“ – Leather and Wool crafts – tai odos ir vilnos dizainas.

Mūsų inspiracija – tautos paveldas ir kultūra. Įkvėpti autentiškų etno raštų, priartiname juos šių dienų estetinei stilistikai ir tarsi prikeliame naujam gyvenimui natūralios odos ir veltinio rankinėse. Odoje graviruojami modernizuoti raštai atskleidžia etno ženklų grafinį grožį bei leidžia didžiuotis mūsų tautos kūrybiniu lobynu. O rankinių viduje įsitaisiusi lietuviška patarlė ne tik gaivina seną, išmintingą žodį, bet ir tikisi kasdien įkvėpti savo šeimininką.

Tikimės, kad mūsų gaminiai Jums bus patrauklūs ne vien savo kokybe, medžiagų grynumu, bet ir grafine estetika, įprasminančia kultūrinę simboliką.

SUSISIEK SU MUMIS

ODA

Natūrali oda, galutinai apdirbtu ir matiniu laku padengtu paviršiumi, yra atsparesnė įbrėžimams, dėvėjimuisi ir drėgmei nei šio apdirbimo neturinčios odos.

VILNA

Natūralios vilnos veltinis tvirtai suveltas gamykliniu būdu yra atsparesnis drėgmei nei sintetinis pakaitalas, pasižymi atsparumu trinčiai, todėl ilgiau nenusidėvi.

IŠSKIRTINUMAS

„lewoo“ savitumas ir išskirtinumas – odoje graviruojami modernizuoti raštai, atskleidžiantys etno ženklų grafinį grožį ir leidžiantys didžiuotis mūsų tautos kūrybiniu lobynu.

ĮKVĖPIMAS

Įkvėpti autentiškų etno raštų, savo darbuose priartiname juos šių dienų estetinei stilistikai ir tarsi prikeliame juos naujam – moderniam gyvenimui.